Modry Las Golf Resort zakończył 2019 rok podpisaniem wzajemnej umowy z jednym z wiodących pól golfowych w Azji. Zawarcie umowy kończy niezwykły sezon obfitujący w wiele ważnych wydarzeń mijającego roku: Modry Las dołączył do rodziny znamienitych pól golfowych „PGA National”; odebrał piątą nagrodę World Golf Award; świętował 10. rocznicę powstania pola golfowego, oraz częściowo uruchomił wspaniały Dom Klubowy.

 

Umowa współpracy pomiędzy Modry Lasem a TPC Kuala Lumpur w Malezji sprawi, że członkowie obu klubów będą mogli cieszyć się zwolnieniem z opłaty za  grę w golfa podczas pobytu w Polsce w Modrym Lesie i w Malezji w TPC.

 

Podczas Gali World Golf Awards 2019 w Abu Dhabi pola świętowały swój sukces: Modry Las odebrał nagrodę za „Najlepsze pole golfowe w Polsce”, a West Course TPC Kuala Lumpur otrzymał wyróżnienie za „Najlepsze pole golfowe w Malezji”.

 

Nagroda i niedawno podpisana umowa kończy znacząco rok dla Modrego Lasu, który latem stał się PGA National Poland. Według prezesa Modrego Lasu nie ma wątpliwości: „Rok 2019 będzie niezapomnianym dla Modrego Lasu. ”- wyjaśnił Artur Gromadzki. „Nie tylko zapewniliśmy sobie status PGA National Poland i zdobyliśmy uznanie branży golfowej na najwyższym możliwym poziomie, ale była to również nasza 10-ta rocznica otwarcia pola golfowego”

 

Zdobycie World Golf Awards po raz piąty ugruntowało naszą pozycję wiodącego pola golfowego w Polsce oraz docenione zostały nasze nieustanne wysiłki na rzecz jakości pola oraz przekraczania oczekiwań. Podpisanie wzajemnej umowy z najlepszym polem golfowym w Malezji będzie czymś, co szczególnie ucieszy naszych członków. ”

 

TPC Kuala Lumpur Golf Resort posiada dwa 18- dołkowe pola golfowe i uznawany jest za najbardziej luksusowy ośrodek golfowy w Malezji. Na jego polach odbyło się wiele międzynarodowych turniejów, w tym The Maybank Malaysian Open, w którym uczestniczyła śmietanka golfa światowego.

 

„Cieszymy się na powitanie członków Modrego Lasu w ciepłym i słonecznym Kuala Lumpur TPC” – powiedział Steve Thielke, CEO TPC Kuala Lumpur. „Klub jest strategicznie zlokalizowany. Od centrum miasta Kuala Lumpur dzieli go zaledwie 10 km. Oprócz East Course oraz West Course, TPC Kuala Lumpur oferuje wiele udogodnień światowej klasy, takich jak basen o wymiarach olimpijskich, kręgielnia, centrum fitness, tenis, badminton i squash, mini kino, Pro Shop, sześć międzynarodowych restauracji, akademia golfa z wyposażeniem klubowym, wielopoziomowy w pełni zautomatyzowany fitting, centrum biznesowe oraz bar karaoke.

Również nasi Członkowie  są zachwyceni z podpisania wzajemnej umowy i z radością   odwiedzą  Modry Las- dodał S. Thielke”.

 

Modry Las, jedyne w swoim rodzaju pole golfowe w Polsce, latem tego roku uruchomiło częściowo swój Dom Klubowy o ujmującej architekturze. Nowy obiekt o dużej powierzchni oferuje 11 dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie, restaurację dla ponad 70 osób, która serwuje dania kuchni międzynarodowej połączone z najlepszą polską gościnnością jak również w pełni wyposażoną salę konferencyjną. W 2020 roku uruchomione zostanie klubowe SPA z kilkoma rodzajami saun oraz nowoczesną siłownią.

 

Komentując sukces Modrego Lasu, podczas World Golf Awards, Chris Frost dyrektor zarządzający World Golf Awards podkreślił światową jakość pola golfowego. „Chciałbym jeszcze raz pogratulować Modremu Lasowi tego wspaniałego osiągnięcia” – zauważył. „To prawdziwe świadectwo wspaniałego pola golfowego zaprojektowanego przez Gary’ego Playera, położonego w przepięknej okolicy w środku natury z urzekającymi widokami. Tej światowej klasy obiekt to raj dla golfistów i klejnot w polskiej koronie”

 

Niezależnie od wyróżnień, Modry Las wziął udział w branżowych targach golfowych- IGTM w Marrakeszu, gościł kilku zagranicznych dziennikarzy wiodących magazynów golfowych jak również opracował nową stronę korporacyjną.

 

„Naszym celem jest zapewnienie odwiedzającym nas golfistom jak również naszym członkom prawdziwie światowej klasy wrażeń w Modrym Lesie” – zauważył Gromadzki. „Pole jest w fantastycznym stanie, a nowy Dom Klubowy jest doskonałym dodatkiem do naszego ośrodka golfowego. Z każdym rokiem rośnie liczba golfistów odwiedzających Modry Las, a rok 2019 nie różni się od poprzednich lat. Nasze rezerwacje na rok 2020 wyglądają już wyjątkowo obiecująco. Jesteśmy przekonani, że dzięki SPA, które ma zostać otwarte w przyszłym sezonie, nasi klienci po raz pierwszy będą mogli cieszyć się pełną obsługą w Modrym Lesie. ”

 

Comments are closed.