Dom klubowy

Dom klubowy

Nasz nowy klub o powierzchni 2000 mkw. został otwarty w lipcu 2020 r. Nowoczesny obiekt obejmuje przestronną restaurację z panoramicznym widokiem na 18 dołek, bar sportowy i kawiarnię, przestronne przebieralnie i dobrze wyposażony „pro-shop”.

Klub znajduje się w samym sercu Modry Las Golf Resort i jest punktem centralnym zarówno dla klubowiczów, jak i odwiedzających go gości.

Docelowo dom klubowy Modry Las obejmuje 11 luksusowych pokoi, zapewniając tym samym nocleg na polu golfowym w pobliżu pierwszego dołka i ostatniego greenu. Obecnie trwa rozbudowa naszych sal spa i relaksu wraz z salą do ćwiczeń z nowoczesnym symulatorem golfa, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania dotyczące spędzania wolnego czasu od połowy 2021 roku.

Klub został zaprojektowany tak, aby zapewnić pełen komfort hotelu położonego z dala od zgiełku miasta. Loże dla klubowiczów zachęcają ciepłem płomieni z kominka, a także niepowtarzalnym widokiem na zachodzące słońce nad spokojnym jeziorem Raduń.

Do dyspozycji mamy również kameralną, prywatną jadalnię oraz naszą restaurację na prywatne przyjęcia oferującą dania kuchni międzynarodowej serwowane z polską gościnnością.