Dom klubowy

Dom klubowy

Obecnie to tymczasowy dom klubowy jest ośrodkiem aktywności przyjaznym dla naszych gości z miejscami siedzącymi wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, skąd rozpościera się widok na rozległą otwartą przestrzeń driving range oraz na 9-ty i 10-ty dołek pola golfowego. Docelowy budynek klubowy jest w trakcie budowy. Jego otwarcie planowane jest w 2020 roku. Nowoczesna konstrukcja domu klubowego obejmować będzie przestronną restaurację z panoramicznym widokiem na green 18-go dołka, sportowy bar i salony, obszerne przebieralnie oraz specjalistyczny „pro-shop”.

Dom klubowy będzie znajdować się w samym sercu Modrego Lasu i będzie jego centralnym punktem zarówno dla klubowiczów, jak i odwiedzających nas gości.

Docelowo w domu klubowym Modry Las znajdować się będzie 11 luksusowych apartamentów, zapewniając tym samym zakwaterowanie na terenie pola golfowego w pobliżu pierwszego tee i ostatniego greenu. Galeria oraz sala ćwiczeń z supernowoczesnym symulatorem gry w golfa spełni wszelkie oczekiwania dotyczące sposobów spędzania wolnego czasu.

Zespół architektów ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii oraz Polski zaprojektował budynek klubowy w taki sposób, aby zapewnić pełną wygodę hotelu usytuowanego z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Salony dla członków klubu będą zapraszać ciepłem płomieni z kominka, jak również niepowtarzalnym widokiem słońca zachodzącego nad spokojnym jeziorem Raduń. Dostępna będzie także opcja skorzystania z kameralnej, prywatnej jadalni oraz restauracji na 70 osób oferującej dania kuchni międzynarodowej serwowane z polską gościnnością.