Domki szwedzkie

Domki szwedzkie

Domki szwedzkie w Modrym Lesie zostały zaprojektowane przez szwajcarskich architektów. Są one samoobsługowe, a ich umeblowanie i wystrój sięga najwyższych standardów. Te urokliwe domki mają 50m² powierzchni i składają się z dwóch sypialni dwuosobowych, łazienki z kabiną prysznicową oraz oddzielnej toalety. Zadaszony ganek jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks. Siedząc na nim można zanurzyć się w otaczającą przyrodę.

Każdy domek ma w pełni wyposażoną kuchnię, w której można przyrządzać posiłki. Jest ona połączona z przytulnym pokojem dziennym, w którym znajduje się wolnostojący kominek. Do dyspozycji gości jest TV i Wi-Fi. Wtulone pomiędzy greenem dołka nr 8 i fairway’em dołka nr 16, domki szwedzkie z powodzeniem pomieszczą 4 gości, tworząc dla nich doskonały golfowy azyl.

Zaprojektowane z myślą o golfistach, domki szwedzkie usytuowane są pomiędzy brzozami, paprociami i wysokimi trawami, z dala od zgiełku, zapewniając ciszę i spokój po tygodniu pracy lub po rundzie golfa. Goście zakwaterowani w domkach mogą skorzystać z grilla na wolnym powietrzu. Nasz personel może również zamówić catering z dowozem do domków.

Wcześniejszy przyjazd oraz przedłużenie pobytu zależy od dostępności pokoi i może być dodatkowo odpłatny.

  • Zameldowanie od godz. 16:00
  • Wymeldowanie do godz. 10:00

W celu uzyskania informacji dotyczących pakietów pobytowych ,,Stay & Play” prosimy o kontakt: golf@modrylas.pl or +48 667 710 410

„Zarezerwowaliśmy dwa domki z przyjaciółmi i dziećmi, aby wziąć lekcje gry w golfa i zdobyć Zielone Karty. To było wspaniałe doświadczenie, doskonała organizacja pobytu.” Jacek S., Warszawa