Aktualności

MODRY LAS PONOWNIE NA LIŚCIE „TOP100 NAJLEPSZYCH PÓL GOLFOWYCH W EUROPIE KONTYNENTALNEJ”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Modry Las Golf Resort ponownie znalazł się na liście 100 najlepszych ośrodków golfowych w Europie kontynentalnej. W tegorocznym rankingu awansowaliśmy aż o 28 miejsc i aktualnie znajdujemy się na miejscu #68!

Magazyn „Today Golfer” opisuje nasze pole golfowe jednym zdaniem: „Będziesz oszołomiony” – nam oczywiście trudno nie zgodzić się z taką opinią…

A Wy? Chcielibyście być trochę oszołomieni?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

Czytaj więcej »

Informacja prasowa o Modry Las Golf Resort | PGA National Poland w The Word Association

NEW FOR 2022 – MODRY LAS GOLF RESORT
UNVEILS A RAFT OF IMPROVEMENTS

03/03/22 – It’s all go at Modry Las Golf Resort which is forging ahead with a series of developments across the property in readiness for the upcoming golfing season. For 2022, The PGA National Poland welcomes new accommodation options, the introduction of a luxurious spa in the clubhouse and the launch of a multi-purpose jetty for watersports around the fabulous Polish lakes.

The exciting developments at Poland’s only signature-designed golf resort follow a remarkable sixth win at the 2021 World Golf Awards and a nomination for this year’s event, as well as inclusion in Golf World’s latest rundown of top resorts and courses in continental Europe. With a fully functional 2,000m² clubhouse featuring 11 en-suite double bedrooms, a restaurant for over 70 covers, a conference venue and now a fully equipped spa,

Czytaj więcej »

Drodzy Członkowie Modrego Lasu

Minęły już dwa miesiące, odkąd dołączyłem do zespołu Modrego Lasu. Dlatego też chciałbym serdecznie podziękować za miłe przyjęcie tym z Państwa, których miałem już przyjemność poznać. Mam nadzieje, że wkrótce poznam pozostałych Członków. Moje drzwi są dla Państwa zawsze otwarte.

 

W ciągu ostatnich czterech lat grywałem na wielu polskich polach golfowych, a obecnie jest to mój pierwszy zawodowy angaż w Polsce. Wcześniej pracowałem w wielu klubach golfowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Dubaju i Katarze.

 

Rok 2020 zapisze się w naszej pamięci w szczególny sposób, głównie z powodu trwającej pandemii Covid – 19, która zakłóca nasze normalne funkcjonowanie. Początek roku był trudny, pola golfowe zostały zamknięte. Dopiero w czerwcu, po otwarciu międzynarodowych  granic, wznowiliśmy normalną działalność.  Jednak sezon nie był do końca stracony. Okres letni należał do bardzo pracowitych, a warunki pogodowe sprzyjały licznym pobytom.

Czytaj więcej »

MODRY LAS NA LIŚCIE „100 TOP NAJLEPSZYCH PÓL GOLFOWYCH W EUROPIE KONTYNENTALNEJ”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Modry Las Golf Resort znalazł się na liście 100 najlepszych ośrodków golfowych w Europie kontynentalnej!

Magazyn „ Today Golfer” opisuje nasze pole golfowe jako najwyższej klasy i bardzo dobrze utrzymane. Projekt Gary’ego Playera wymaga dużej wyobraźni i jest wyzwaniem dla każdego golfisty.

Zgadzamy się w pełni z tymi słowami !

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie gra w golfa jest fantastyczna, a krajobraz piękny i spokojny. Gdzie zakwaterowanie jest bezpośrednio na polu golfowym, a czas po golfie spędzisz w nowoczesnym Domu Klubowym, to koniecznie musisz nas odwiedzić !!!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

Czytaj więcej »

PRZYWÓDZTWO JUNIORA W MISTRZOSTWACH MODREGO LASU 2020

W  Mistrzostwach Modrego Lasu udział wzięło 88 graczy. Zmagania o tytuł Mistrza Modrego Lasu przebiegały w ogólnie dobrych warunkach pogodowych. W puli nagród były vouchery na łączną wartość  ponad 10 000 zł do zdobycia w trzech kategoriach, w tym członkostwo na rok 2021 w kategorii open.

Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak to jeden z juniorów zajął centralne miejsce podczas dwudniowych zmagań turniejowych, zdobywając podwójne mistrzostwo.

Pierwszy dzień turniejowy był pełen słońca. Czołówka w kategorii Panów w Strokeplay należała do trzech graczy: Tristana Kolasińskiego i Franciszka Dudka z wynikiem 76 brutto oraz do Mateusza Lorych z trzema uderzeniami więcej i ogólnym wynikiem 79 brutto.

W kategorii Pań po pierwszej rundzie Strokeplay  prym wiodły  Panie Ilona Piękoś oraz Erwina Kolasińska z uderzeniami na poziomie 84 strzałów.

Drugi dzień zmagań o Mistrzostwo Modrego Lasu rozpoczął się w strugach deszczu.

Czytaj więcej »

LISTA ZWYCIĘZCÓW MISTRZOSTW MODREGO LASU 2020 ORAZ TURNIEJU CHAMP INTERNATIONAL TOUR

MISTRZOSTWA MODRY LAS 2020

KATEGORIA OPEN nett ¾ strokeplay

  1. Mateusz Lorych
  2. Marek Popławski
  3. Sebastian Sowa

KATEGORIA PANIE

  1. Ilona Piękoś
  2. Erwina Kolasińska
  3. Wiesława Sobczak

KATEGORIA PANOWIE

  1. Tristan Kolasiński
  2. Franciszek Dudek
  3. Mateusz Lorych

KATEGORIA JUNIOR

  1. Tristan Kolasiński

NAGRODY SPECJALNE

Dzień 1

Longest Drive Panie  H17 – Aneta Zawarnicka

Longest Drive Panowie H11 – Sebastian Sowa

Nearest to the pin H5 – Jacek Krzyżaniak

Nearest to the pin H9 – Erwina Kolasińska

Nearest to the pin H13 – Kim Jun Ho

Nearest to the pin H15 – Zbigniew Smulczyński

Dzień 2

Longest Drive Panie H4 – Anna Norberciak

Longest Drive Panowie H11 – Tristan Kolasiński

Nearest to the pin H5 – Paweł Bazyly

Nearest to the pin H9 – Zbigniew Smulczyński

Nearest to the pin H13 – Kim Jun Ho

Nearest to the pin H15 – Marek Popławski

 

Czytaj więcej »

MISTRZOSTWA KLUBU MODRY LAS 2020

Puchary „ CLARET JUG”

Z szacunku i poważania dla trzykrotnego zwycięzcy Open Championship w latach 1959, 1968 oraz 1974, projektanta naszego pola golfowego- Gary Player’a.

Kto zdobędzie z jeden z pucharów „Modry Las Claret Jug 2020”?

 

Czytaj więcej »