Aktualności

Umowa partnerska pomiędzy Modrym Lasem a TPC Kuala Lumpur w Malezji

 

   

 

 

 

TPC Kuala Lumpur, wcześniej znany jako Kuala Lumpur Golf & Country Club, to klub golfowy położony w Mont Kiara ( dzielnica Kuala Lumpur).

Tournament Players Club (TPC) to sieć publicznych i prywatnych pól golfowych obsługiwanych przez PGA Tour.

Pole golfowe w Kuala Lumpur zostało pierwotnie otwarte w 1991 roku. W skład wchodzą  dwa 18-dołkowe mistrzowskie pola golfowe TPC Kuala Lumpur Par 71 East oraz Par 72 West Courses.

Oba pola zostały całkowicie przeprojektowane i odnowione w latach 2009 ( West Course) oraz w 2010 ( East Course). W sierpniu 2018 roku West Course TPC Kuala Lumpur ukończył kolejną aktualizację.

TPC Kuala Lumpur był gospodarzem kilku międzynarodowych mistrzostw, w tym Sime Darby LPGA Malaysia na swoim East Course oraz CIMB Classic i Maybank Malaysia Open na West Course.

Czytaj więcej »

Zakończenie sezonu 2019 w Modrym Lesie

 

 

 

Modry Las Golf Resort zakończył 2019 rok podpisaniem wzajemnej umowy z jednym z wiodących pól golfowych w Azji. Zawarcie umowy kończy niezwykły sezon obfitujący w wiele ważnych wydarzeń mijającego roku: Modry Las dołączył do rodziny znamienitych pól golfowych „PGA National”; odebrał piątą nagrodę World Golf Award; świętował 10. rocznicę powstania pola golfowego, oraz częściowo uruchomił wspaniały Dom Klubowy.

 

Umowa współpracy pomiędzy Modry Lasem a TPC Kuala Lumpur w Malezji sprawi, że członkowie obu klubów będą mogli cieszyć się zwolnieniem z opłaty za  grę w golfa podczas pobytu w Polsce w Modrym Lesie i w Malezji w TPC.

 

Podczas Gali World Golf Awards 2019 w Abu Dhabi pola świętowały swój sukces: Modry Las odebrał nagrodę za „Najlepsze pole golfowe w Polsce”,

Czytaj więcej »

Zimowe greeny

Drodzy golfiści,

Zima coraz częściej daje o sobie znać. Od dłuższego czasu mamy aurę z niskimi temperaturami, co spowodowało zamarznięcie gruntu i trawy na greenach, utrzymujące się przez cały dzień. W związku z tym greeny letnie zostały zamknięte. Gra w golfa jest możliwa wyłącznie na zimowych greenach. O ponownym otwarciu greenów będziemy informować.

Team Modry Las

Czytaj więcej »

Turniej Greenfield 2019

Drogie Golfistki, Drodzy Golfiści,

 

serdecznie zapraszamy na Turniej Greenfield, który odbędzie się 20 września 2019.

Turniej połączony jest z konferencją Westpomeranian Greenfield, która odbywa się w Modrym Lesie od 2015 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w obu wydarzeniach.

Szczegółowy opis konferencji  oraz regulamin Turnieju Greenfield znajdziecie Państwo w zakładce ” Kalendarz Wydarzeń”

 

 

Team Modry Las

Czytaj więcej »