Członkostwo

Szukasz nieoczekiwanego doświadczenia dla członków Premium?
Czy chcesz zwiedzić wyjątkowy ośrodek golfowy z przyrodą w sercu oraz posiadacza najbardziej widowiskowego dołka w Polsce?
Zaprojektowane przez Gary’ego Playera 18-dołkowe pole golfowe Modry Las jest przepiękne, a jednocześnie wciągające i charakterystyczne. To rodzaj pola, na którym grasz i pamiętasz każdy dołek i sposób, w jaki grałeś. Położone w spokojnej wiejskiej okolicy, pole golfowe klasy mistrzowskiej o długości 7,271 jardów zostało zaprojektowane tak, aby połączyć piękno z falującymi fairwayami i wymagającymi greenami. W sierpniu 2019 r. Modry Las Golf Resort dołączył do wyróżniającej się kolekcji wiodących światowych ośrodków golfowych jako PGA National Polska, stając się jedyną w kraju marką PGA w oparciu o jakość obiektów w całym ośrodku. To stowarzyszenie umożliwia naszym członkom ekskluzywne oferty z różnymi innymi kursami PGA National na całym świecie.
Oprócz pola klasy mistrzowskiej mamy wspaniałe krótkie, dziewięciodołkowe pola. Orli Las jest opisywany jako mistrzowskie pole w miniaturze, idealne dla młodych golfistów do nauki, spędzania czasu z rodziną lub dla stałych bywalców, aby ćwiczyć umiejętności krótkiej gry, co jest zawarte w Twoim członkostwie.
Modry Las Golf Resort został uznany za Najlepsze Pole Golfowe w Polsce podczas World Golf Awards 2014, 2015, 2016, 2017 i 2019.
Niedawno otwarty budynek klubowy i restauracja zapewniają miejsca dla ponad 80 gości i 70 miejsc na spektakularnym tarasie z widokiem na 18. dołek par 5. Z szanowanym francuskim szefem kuchni na czele, restauracja serwuje dania sezonowe przygotowywane na miejscu zgodnie z międzynarodowymi standardami. Modry Las znajduje się na Pomorzu Zachodnim; tylko godzinę drogi ze Szczecina, dwie godziny z Poznania i dwie i pół godziny jazdy z Berlina.
Klub Golfowy Modry Las serdecznie zaprasza nowych członków, którzy mogą wybierać spośród wielu kategorii członkostwa. Jeśli chcesz zostać członkiem, pobierz i wypełnij jeden z poniższych formularzy i wyślij go na adres: golf@modrylas.pl