Otwarcie nowych okazałych pokojów gościnnych na terenie pola golfowego Modry Las podwoiło liczbę miejsc noclegowych dostępnych dla golfistów odwiedzających czołowy polski kompleks golfowy. Nowe pokoje zostały zaprojektowane z myślą zarówno o indywidualnych golfistach, jak i gościach, którzy chcą odpocząć w czystej naturze. Każdy pokój ma przestronne wnętrze, a z jego okien rozpościera się spektakularny widok na jedyne sygnowane pole golfowe w Polsce.

Nowe pokoje gościnne dołączyły do otwartych rok temu trzech samoobsługowych domków “szwedzkich” i tym samym zaspokajają rosnące zapotrzebowanie na zakwaterowanie dostępne na terenie Modrego Lasu. Według Pameli Gromadzki, Dyrektora Marketingu Międzynarodowego, domki cieszyły się tak wielką popularnością wśród golfistów, że dodatkowe pokoje okazały się konieczne, aby wyjść naprzeciw rosnącej liczbie zapytań ofertowych.

“Ten rok okazał się pracowitym rokiem w Modrym Lesie – powiedziała Pamela Gromadzki. – Nowe pokoje gościnne planowane były jako część obchodów naszej piątej rocznicy, jednakże ich znaczenie okazało się większe, ponieważ zapotrzebowanie na domki nieustannie rosło od momentu, kiedy 12 miesięcy temu oddaliśmy je do użytku. Coraz więcej golfistów z całej Europy pragnie doświadczyć wyjątkowej atmosfery Modrego Lasu, dlatego też naszą odpowiedzią na takie zapotrzebowanie musiało być przyspieszenie planów rozbudowy naszego kompleksu.”

Otwarcie nowych pokoi jest ostatnio realizowanym etapem rozbudowy kompleksu golfowego w bardzo ważnym dla niego roku, bowiem w lipcu br. obchodziliśmy pięciolecie naszego klubu. Oprócz intensywnego kalendarza imprez, rocznicę tę uczciliśmy także krokiem milowym, jakim było zakończenie budowy nowego 9-dołkowego polu, który nosi nazwę Orli Las. Jego oficjalne otwarcie planowane jest na wiosnę 2015 r. Orli Las dołączył do znanego już 18-dołkowego pola zaprojektowanego przez Gary’ego Playera.

tej jesieni już w stanie zamkniętym; wylano również fundamenty pod pierwszy indywidualny dom wzorcowy – będzie to propozycja przyszłej zabudowy na terenie Modrego Lasu.

„Nowe pole nabiera kształtów, podobnie jak nasz dom klubowy – mówi Pamela Gromadzki. – Już tej jesieni zakończymy jego stan zamknięty. Wylano również fundamenty pod pierwszy indywidualny dom wzorcowy – będzie to propozycja przyszłej zabudowy na terenie Modrego Lasu. Wkrótce ściany naszego fantastycznego domu wzorcowego będą piąć się w górę. Pierwsze pięć lat to był wyjątkowy czas w Modrym Lesie, ponieważ dążyliśmy do stworzenia światowej klasy obiektu zaprojektowanego dla gości z zagranicy oraz dla stale rosnącej liczby polskich golfistów. Otwarcie nowych pokoi gościnnych wraz z ostatnio realizowanymi etapami rozbudowy Modrego Lasu oznaczają, że nieustannie zmierzamy do realizacji naszego ostatecznego celu”.

Modry Las wraz ze rosnącą liczbą członków stał się już uznanym polem golfowym w Europie Środkowej oraz bazą dla nowych talentów w golfie. Według głównego trenera w Modrym Lesie, Petera Bronsona, golf w Polsce cieszy się imponujących wzrostem zainteresowania i coraz więcej ludzi zaczyna uprawiać sport.

“W Modrym Lesie posiadamy wspaniały obiekt treningowy, z którego bardzo chętnie korzystają zarówno przyjezdni golfiści, jak i członkowie naszego klubu – mówi Peter Bronson, główny pro w Modrym Lesie. – Zapoczątkowaliśmy również współpracę z lokalnymi szkołami i wprowadziliśmy bezpłatne lekcje golfa dla dzieci. Do sierpnia br. włącznie 40 nowych golfistów ukończyło kurs zielonej karty, co daje obraz poziomu zainteresowania golfem w Polsce.”

Ponadto, w roku 2014 Modry Las jako jedyne pole golfowe z Polski znalazło się na liście 100 najlepszych pól golfowych w Europie według wiodącego niemieckiego czasopisma golfowego Golf Journal. Dodatkowo w świetle przygotowań do udziału w targach IGTM we Włoszech pod koniec października br. wygląda na to, że wszystkie te działania ugruntowały pozycję Modrego Lasu na mapie najlepszych światowych pól golfowych, które trzeba bezwzględnie odwiedzić.

“Sklasyfikowanie naszego obiektu na liście 100 najlepszych pól golfowych według czasopisma Golf Journal sprawiło nam ogromna radość, zwłaszcza, że wielu międzynarodowych członków naszego klubu pochodzi z Niemiec – mówi Pamela Gromadzki. – Jest to odzwierciedleniem tego wszystkiego, co zostało do tej pory osiągnięte i jest dobrym wskazaniem na przyszłość. Osiągnęliśmy tak wiele w Modrym Lesie w stosunkowo krótkim czasie. Sprawia to, iż jesteśmy wszyscy niezwykle przejęci przyszłością Modrego Lasu oraz osiągnięciem kolejnych sukcesów i dalszego uznania.”

Comments are closed.