Aktualności

Bez kategorii
biuro

MODRY LAS PONOWNIE NA LIŚCIE „TOP100 NAJLEPSZYCH PÓL GOLFOWYCH W EUROPIE KONTYNENTALNEJ”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Modry Las Golf Resort ponownie znalazł się na liście 100 najlepszych ośrodków golfowych w Europie kontynentalnej. W tegorocznym rankingu awansowaliśmy aż o 28 miejsc i aktualnie znajdujemy się na miejscu #68!

Magazyn „Today Golfer” opisuje nasze pole golfowe jednym zdaniem: „Będziesz oszołomiony” – nam oczywiście trudno nie zgodzić się z taką opinią…

A Wy? Chcielibyście być trochę oszołomieni?

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

Czytaj więcej »

Informacja prasowa o Modry Las Golf Resort | PGA National Poland w The Word Association

NEW FOR 2022 – MODRY LAS GOLF RESORT
UNVEILS A RAFT OF IMPROVEMENTS

03/03/22 – It’s all go at Modry Las Golf Resort which is forging ahead with a series of developments across the property in readiness for the upcoming golfing season. For 2022, The PGA National Poland welcomes new accommodation options, the introduction of a luxurious spa in the clubhouse and the launch of a multi-purpose jetty for watersports around the fabulous Polish lakes.

The exciting developments at Poland’s only signature-designed golf resort follow a remarkable sixth win at the 2021 World Golf Awards and a nomination for this year’s event, as well as inclusion in Golf World’s latest rundown of top resorts and courses in continental Europe. With a fully functional 2,000m² clubhouse featuring 11 en-suite double bedrooms, a restaurant for over 70 covers, a conference venue and now a fully equipped spa,

Czytaj więcej »

Drodzy Członkowie Modrego Lasu

Minęły już dwa miesiące, odkąd dołączyłem do zespołu Modrego Lasu. Dlatego też chciałbym serdecznie podziękować za miłe przyjęcie tym z Państwa, których miałem już przyjemność poznać. Mam nadzieje, że wkrótce poznam pozostałych Członków. Moje drzwi są dla Państwa zawsze otwarte.

 

W ciągu ostatnich czterech lat grywałem na wielu polskich polach golfowych, a obecnie jest to mój pierwszy zawodowy angaż w Polsce. Wcześniej pracowałem w wielu klubach golfowych w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Dubaju i Katarze.

 

Rok 2020 zapisze się w naszej pamięci w szczególny sposób, głównie z powodu trwającej pandemii Covid – 19, która zakłóca nasze normalne funkcjonowanie. Początek roku był trudny, pola golfowe zostały zamknięte. Dopiero w czerwcu, po otwarciu międzynarodowych  granic, wznowiliśmy normalną działalność.  Jednak sezon nie był do końca stracony. Okres letni należał do bardzo pracowitych, a warunki pogodowe sprzyjały licznym pobytom.

Czytaj więcej »

MODRY LAS NA LIŚCIE „100 TOP NAJLEPSZYCH PÓL GOLFOWYCH W EUROPIE KONTYNENTALNEJ”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Modry Las Golf Resort znalazł się na liście 100 najlepszych ośrodków golfowych w Europie kontynentalnej!

Magazyn „ Today Golfer” opisuje nasze pole golfowe jako najwyższej klasy i bardzo dobrze utrzymane. Projekt Gary’ego Playera wymaga dużej wyobraźni i jest wyzwaniem dla każdego golfisty.

Zgadzamy się w pełni z tymi słowami !

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie gra w golfa jest fantastyczna, a krajobraz piękny i spokojny. Gdzie zakwaterowanie jest bezpośrednio na polu golfowym, a czas po golfie spędzisz w nowoczesnym Domu Klubowym, to koniecznie musisz nas odwiedzić !!!

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

 

Czytaj więcej »

PRZYWÓDZTWO JUNIORA W MISTRZOSTWACH MODREGO LASU 2020

W  Mistrzostwach Modrego Lasu udział wzięło 88 graczy. Zmagania o tytuł Mistrza Modrego Lasu przebiegały w ogólnie dobrych warunkach pogodowych. W puli nagród były vouchery na łączną wartość  ponad 10 000 zł do zdobycia w trzech kategoriach, w tym członkostwo na rok 2021 w kategorii open.

Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak to jeden z juniorów zajął centralne miejsce podczas dwudniowych zmagań turniejowych, zdobywając podwójne mistrzostwo.

Pierwszy dzień turniejowy był pełen słońca. Czołówka w kategorii Panów w Strokeplay należała do trzech graczy: Tristana Kolasińskiego i Franciszka Dudka z wynikiem 76 brutto oraz do Mateusza Lorych z trzema uderzeniami więcej i ogólnym wynikiem 79 brutto.

W kategorii Pań po pierwszej rundzie Strokeplay  prym wiodły  Panie Ilona Piękoś oraz Erwina Kolasińska z uderzeniami na poziomie 84 strzałów.

Drugi dzień zmagań o Mistrzostwo Modrego Lasu rozpoczął się w strugach deszczu.

Czytaj więcej »