Każdy, kto grał na Orlim Lesie wie, że Orli Las tylko z pozoru jest łagodnym polem. Otoczony gęstym lasem wygląda niepozornie, ale już pierwsze wybicie piłki przenosi nas w inny wymiar gry. Wąskie fairwaye, pofałdowane greeny z wieloma załamaniami powierzchni, stawiają wyzwanie najbardziej wytrawnym graczom. Orli Las to pole skoncentrowane raczej na umiejętnościach prowadzenie krótkiej gry niż na sile wybicia piłki z tee. W świat iluzji przenoszą nas zmniejszone o 1/3 wysokości – flagi. To przełamanie istniejących zasad pozwala ulec magii tego pola. Cała gra na Orli Lesie porównywalna jest do jednej rundy gry na Modrym Lesie. Porównywalna tylko czasowo, ponieważ to inny wymiar wyzwania i doskonalenia umiejętności, to diament w swojej kategorii.

Orli Las  zlokalizowany jest na powierzchni 2,5 ha i liczy 560 metrów długości.  Jego pomysłodawczynią jest Pamela Gromadzki oraz Theo Geertshuis, który zaprojektował Orli Las. Średnia powierzchnia greenu na Orlim Lesie wynosi 120 m2, najdłuższy dołek 91 m, a najkrótszy zaledwie 31 m. Dla porównania najdłuższy dołek na mistrzowskim polu Modry Las mierzy 526 m.

Obu pól nie można porównać, ponieważ charakter każdego z nich jest niepowtarzalny. Można natomiast zmierzyć się z nimi w Turnieju:

„ The Orli Las and Modry Las Challenge”.

Serdecznie zapraszamy Turniej oraz na uroczystość 5- tych urodzin Orlego Lasu, które odbędą się 18 lipca 2020. Patronat honorowy obejmie Starosta Choszczeński.

Modry Las Golf Club, Ori Las

 

RAMOWY PROGRAM OBCHODÓW 5-LECIA ORLEGO LASU

„ The Orli Las and Modry Las Challenge”

  • Od godz. 8.00- rejestracja graczy, wydanie score card, lunch boxów.
  • Start z dwóch pól: 09.00 Modry Las oraz 10.10 Orli Las
  • po 9 dołku półgodzinna przerwa na odpoczynek dla każdego uczestnika
  • 18.00 – zakończenie turnieju, rozdanie nagród, przyjęcie urodzinowe „ Orlego Lasu”: okolicznościowy tort, grill na tarasie widokowym Restauracji Klubowej.

 

 

Cena uczestnictwa:

190 PLN dla Klubowiczów/ od osoby,

280 PLN dla Gości / od osoby.

W cenie opłaty turniejowej:

  • gra na polu golfowym Modry Las oraz Orli Las
  • nagrody za I, II, III miejsce dla zwycięzców.
  • lunch box
  • udział w przyjęciu urodzinowym Orlego Lasu po zakończonym turnieju

Szczegółowych informacji udziela Recepcja Modrego Lasu.

Regulamin dostępny na stronie www.modrylas.pl w zakładce kalendarium wydarzeń  oraz na stronie PZG https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v22/#/4665/info

Zapisy możliwe online na stronie PZG oraz bezpośrednio w Recepcji Modrego Lasu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Comments are closed.