ModryLas

W dniach 5-6 października odbyły się u nas kolejne Mistrzostwa Klubu. Przy wspaniałej pogodzie niemal 70 zawodniczek i zawodników rywalizowało o tytuły Mistrzyni i Mistrza Klubu.

Dwudniową sportową rywalizację wśród pań wygrała Erwina Kolasińska (179 brutto), na drugim miejscu uplasowała się Wiesława Sobczak (185 brutto) , a trzecie miejsce zajęła Anna Norberciak (194 brutto).
Mistrzem Klubu został Franciszek Dudek (150 brutto), wicemistrzem – Marcin Iwan (165 brutto), trzecie miejsce na podium przypadło Arturowi Dudkowi (181 brutto).
W kategorii OPEN zwyciężył Jarosław Kiernicki, następne miejsca zdobyli Leszek Szczypiński i Mariusz Leszko.

W konkursach dodatkowych „nearest to the pin” i „longest” wśród pań wygrała Wiesława Sobczak,  „longesta” panów wygrał Franciszek Dudek, a „nearesta” – Jarosław Kiernicki.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i zapraszamy do gry w Modrym Lesie!